Değerli Meslektaşlarımız;

Bilindiği üzere derneğimiz kurucu yönetim kurulu tarafından şu linkte yapılan çağrıya istinaden meslektaşlarımız ile 15/04/2012 Pazar Günü Saat: 14:30 itibari ile toplantı düzenlenmiştir. Toplantıya katılan meslektaşlarımızın mesleki gelecek görüşleri alınmış ve bu konuda yapılacak çalışmalar ile ilgili bilgiler verilmiştir. Katılımcılar tarafından toplantıya katılım imza altına alınmış ve mesleki gelecek adına görüş alışverişleri sağlanmıştır.

Toplantı esnasında katılım gösteren meslektaşlarımız en çok eğitimden yana sıkıntılı olduklarını belirtmişlerdir. Derneğimiz kurucu yönetim kurulu tarafından dikkatle dinlenen sorunların yanı sıra yapılması gerekenler konusunda da fikirler veren katılımcılar daha sonrasında dernek üyeliği için dilekçe vermişlerdir.

Bilindiği üzere Dernekler Kanunu’nda belirtilen hususlar çerçevesinde kuruluştan sonra yapılması gereken işlemler kapsamında  Derneğimiz olağan toplantılarını ve üye alımlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir. Kanun’da belirtilen 6 ay içerisinde dernek yönetim kurulu seçimi yapılması gerektiğinden bu tip toplantılar sürekli yapılacak bilgilendirmeler yine internet sitemizden yapılacaktır.

 

Saygılarımızla

Geçici Yönetim Kurulu

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir