Hacıömerli köyü muhtarının küçük oğlu Hüseyin, ilaç almak için gittiği eczacı kalfası Türkan ile yaşamını birleştirdi.

İzmir Gaz’da çalışan Hüseyin Dündar, Aliağa Bahar Eczanesi’nde çalışan Türkan Baş’a iki yıl önce tanıştı. Bir yıl önce nişanlanarak evliliğe ilk adımı attılar.

Aslen Burdurlu olan ve uzun yıllardır Güzelhisar’da yaşayan Hatice ve Hamdi Baş’ın biricik kızı olan Türkan ile Hacıömerli Köyü Muhtarı ve Aliağa Muhtarlar Derneği Başkanı olan Hüseyin’in kına geceleri Güzelhisar Çamlıktepe Restaurant ve Hacıömerli Köyü’nde Cumartesi akşamı gerçekleşti.Belediye Başkanı Turgut Oğuz, çok sayıda Belediye ve İlgenel meclisi üyeleri, köy ve mahalle muhtarları ile yüzlerce davetlinin katıldığı düğün Pazar günü Hacıömerli Köyü Açıkhava Düğün Salonunda gerçekleşti.

Havai fişek gösterileri eşliğinde genç çiftlerin nikah akitlerini damadın babası köy muhtarı Ali Dündar gerçekleştirirken, damadın nikah şahitliğini amcaoğlu Yusuf Dündar, gelinin şahitliğini ise Eczacı Bahar Deniz yaptılar. Düğüne katılanlar; Orkestranın yanı sıra davul-zurna eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar bol bol eğlendiler.Türkan ve Hüseyin çifti, muhteşem düğünün ardından balaylarını geçirmek üzere Kuşadasına gittiler.

 

Kaynak: […]

Kendilerine Bir Ömür Boyu Mutluluklar Diliyoruz…
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir