Mersin’in Toroslar ilçesinde bulunan Y. Eczanesini işleten Eczacı Y.A.’dan alacağı olan İ.G. isimli bayan alacağını istediğinde, Eczacı Y.A. tarafından darp edilerek hastanelik edildiğini iddia etti.

Konu ile ilgili MersinHaber.com muhabirine açıklama bulunan İ.P. isimli bayan eczacıdan şikayetçi olduğunu söyledi.

İ.P. isimli mağdur bayan şunları söyledi: “Dün 05 Nisan 2016 Salı günü 14:30 sıralarında Ecz. Y.A. alacağımız olan 20 bin liranın,  1 nisan 2016 tarihinde ödeme sözü verdi. Aynı zamanda akrabamız olan Y.A. söz verdiği tarihte ödemeyi yapmadığı için, annen ve dayım konuşmak üzere eczaneye geldi. Eczacı, borcu olan 20 bin lira için aileme “alırken ben sizden yalvardım sizde benden geri alırken yalvaracaksınız” gibi söylemlerde bulundu. Bu sözleri üzerine eczacı teknikeri olarak yanında çalıştığım ve aynı zamanda akrabamız olan Y.A.  “Biz sana toplu para verdik sen bize 2 bin liradan bahsediyorsun bu şekilde nasıl olacak” derken eliyle sert bir şekilde itti. O esnada ben dengemi kaybederek yanımızda bulunan bilgisayar masasına kafamı çarparak yere düşmüşüm, olay yerine ambulans çağrılarak hastaneye götürüldüm. Yaşanan bu olayın ardından doktorların verdiği darp raporu ile  karakola giderek Annem, Dayım ve ben patronum ve aynı zamanda akrabamız olan Ecz. Y.A.’dan  şikayetçi olduk.

Olayın yaşandığı Eczanede kameranın bulunduğunu yaşanan bu hadise esnasında kameraların kayıtta olduğu bilgisine ulaşılırken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: MersinHaber.com

305ded16-416f-4281-a211-d3c0b6a7db3f

d2e65037-48c9-4199-bcf9-d629e78b3d28

 

 

Derneğimiz tarafından gerekli incelemeler başlatılmıştır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir