calistigi-eczaneden-50-bin-lira-calan-kalfa-8970729_oDeğerli Meslektaşlarımız;

Bilindiği üzere mesleğimizde en önemli unsur değerlerimiz ve değerlerimize sahip çıkmamız için elimizden geleni yapmalıyız. Suçlular mutlaka cezalandırılmalıdır.

Dün Eczacı Odası adlı internet sitesinde “Çalıştığı Eczaneden 50 Bin Lira Çalan Kalfa Yakalandı” başlıklı haber bu şekilde. İlgili haber hakkında yayın kuruluşlarına mesleki irade bildirimi yapılmıştır.

HABERİN DETAYLARI

MUĞLA’nın Ortaca İlçesi’nde çalıştığı eczaneden 50 bin lira çaldığı öne sürülen kalfa Uğur S., jandarma ekiplerince Aydın’da yakalandı. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Uğur S., tutuklandı.

Ortaca’nın Güzelyurt Mahallesi’ndeki bir eczanede çalışan olan ve 20 gün önce işyerinin kasasından 50 bin lira çaldığı öne sürülen kalfa Uğur S.’nin yakalanması için jandarma çalışma başlattı. Aranın şüphelinin Aydın’da olduğu belirlendi. Yapılan operasyonla Uğur S., geçen pazartesi günü yakalandı. Şüphelinin yakalanmasıyla çalıntı paranın 25 bin lirasına da ulaşıldığı belirtildi. Ortaca’ya getirilen Uğur S., geçen salı günü jandarmadaki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı.

HABER KAYNAĞI: www.eczaciodasi.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir