image

Ankara’da bir eczaneye giren 3 kişi, cinsel uyarıcı özelliği olan 500 lira değerindeki 3 kutu ilacı alarak kayıplara karıştı.

Yenimahalle 100. Yıl Bulvarı’nda müşterilerin yoğun olduğu sırada Ofim İş Merkezi’ndeki bir eczaneye gelen kimliği belirsiz 3 şahıs, bir süre eczanede dolaştıktan sonra görevliden kâğıt kalem isteyerek TC numarası yazıp, ilaç talebinde bulundu. Daha sonra yoğunluktan istifade eden şüphelilerden biri vitrine yöneldi. Vitrin etrafında dolanan şüpheli, eczacının diğer müşteriyle ilgilendiği sırada bir kutu cinsel uyarıcı ilacı cebine koydu. Diğer şüpheli ise su istedi. Bunun üzerine görevli su getirmek için eczanenin arkasına gitti. Bunu fırsat bilen diğer şüpheli, tekrar vitrine yönelerek 2 kutu viagra olarak bilinen cinsel uyarıcı ilacı alarak cebine koydu. Suyu da içen şüpheli, arkadaşlarıyla birlikte hiçbir şey olmamış gibi eczaneden ayrıldı. Bir süre sonra ilaçların yerinde olmadığını gören eczane çalışanları, güvenlik kamerasını izledi. 500 lira değerinde 3 kutu cinsel uyarıcı ilacın çalındığını tespit eden çalışanlar, polise haber verdi. Güvenlik kamerası görüntülerini izleyen polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

VİAGRA HIRSIZLIĞINDA ARTIŞ VAR

Eczacı Çiçek Fehime Altunseçen, 3 kişinin müşteri gibi geldiğini belirterek, “Bir tanesi bana hatalı TC kimlik numarası vererek oyaladı, diğeri etrafı kontrol etti. İkinci kişi de kamufle etmeye çalıştı. Önce biri ilaçlardan birini çaldı. Biz fark etmedik. Bu arada beni oyalamaya devam ettiler. Sonra su istediler. Elemanım su almaya gittiğinde diğer kişi de 2 kutu ilaç aldı. Yaklaşık 500 lira değerinde 3 kutu cinsel uyarıcı ilaç aldılar. Normalde satamamaları lazım. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı ilaçlar. Son zamanlarda eczanelerde çok sık yaşandığını duyuyorum. Demek ki bir şekilde bir yerlerde paraya çevirebiliyorlar” dedi.

Kaynak: Habertürk

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir