temsilciDeğerli Meslektaşlarımız?

Çalışmalarımızı, etkinliklerimizi, eğitimlerimizi ülkemizin dört bir yanında meslektaşlarımıza ulaştırmak istiyoruz. Bu hizmetlerimizi gerçekleştirebilmek için desteğinize ve yardımlarınıza ihtiyacımız var.

“Amacımız mesleki geleceğimizi en üst düzeylere çıkarmak ve mesleki kaliteyi yükseltmektir.”

Öncelikle İl temsilcilikleri oluşturulacaktır.

Derneğimiz mesleki bir kuruluş olarak, bir yandan mesleğin gelişimi, meslektaşların haklarının korunması ve geliştirilmesi yönünde çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan meslek alanlarımızdan hareketle oluşturduğu politikalarla emekten yana, toplumun mutluluğu ve ülkenin kalkınması, gelişmesi, bağımsızlığı ve özgürlüğü için sosyal, kültürel, ekonomik ve toplumsal alanlarda üyesinden ve bileşenlerinden aldığı güçle etkinliklerini, çalışmalarını ve mücadelesini onurlu ve dik duruşuyla yürütmektedir.

Bu süreç içerisinde üye, temsilcilik, komisyonlar ve şubelerimizden gelecek görüş, öneri ve raporları katılımcı, demokratik anlayış içerisinde olgunlaştırarak Dernek politikasına dönüştürmek ve yaşama sunmak; Derneğimizin temel çalışma anlayışını oluşturmaktadır. Derneğimiz; tüm etkinliklerini bileşenlerinin görev, yetki ve sorumluluk anlayışı içerisinde ülke coğrafyasının her bölgesinde hayata geçirmek için çalışmalar yürütecektir.

Derneğimiz, çalışma ilkelerimiz, yetki ve sorumluluklarımız, Derneğimiz tüzüğü ile diğer yönetmelik, yönerge ve genelgelerde tartışmaya yer vermeyecek şekilde ve bir bütünsellik içerisinde belirtilmiştir. Doğru, ilkeli, nitelikli, güvenilir, mesleki davranış ilkelerine ve meslek etiğine uygun bir sürecin işletilmesinde bir bütünlük içerisinde hareket edilmesinin ve çalışma sürecinde verimliliğin artırılmasının gerekliliği açık olmakla birlikte, Dernek organlarında görev alanlara büyük bir görev ve sorumluluğun da düştüğü bilinmektedir.

Bu amaçla siz değerli meslektaşlarımızın katkıları ile derneğimizin çalışmaları ülke genelinde bir bütünlük halinde sürdürülecektir.

“Bize katılın temsilcimiz olun mesleğimizi birlikte koruyalım.”

[form form-13]

Formu doldurduğunuzda derneğimiz temsilcilik komisyonu sizinle irtibata geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

İlginize ve mesleğimize gösterdiğiniz önem için teşekkür ederiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir