ali-atif-birGeçtiğimiz günlerde çeşitli söylevlerle kendini gazeteci ve köşe yazarı olarak ithaf eden ALİ ATIF BİR bir gündem yaratma gayesi içinde ülkenin en köklü ve en güçlü meslek grubu olan ECZACILIK’ı hedef alan bir yazı yazmıştır.

Sayın TEB yöneticileri ise ne hikmetse cevap verme zorunluluğu hissetmiştir. Bugün gazetesi yöneticilerininde göz yumduğu bu tartışma büyük bir noktaya doğru ilerlemekte.

Teb yöneticilerine, bu tip köşe yazarı olduğunu düşünen en fazla 200 kişilik okuyucu kitlesine sahip kendine güvenini yitirmiş kişilerin ARTIK cümlelerini dikkate almamanız gerektiğini anlayamadınız.

Ülkemizde reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı ile yazıp çizenlere aldırış etmemenizi rica ederiz. Zira sizler yaklaşık 100.00 kişilik bir çalışma grubunun temsilcilerisiniz. Konumunuz sebebiyle her söylenene aldırış etmeyiniz.

Sayın Ali Atıf BİR,

Siz ki bazı dönemler yazdıkları ile gündeme gelmeye gayret gösteren bir yazarsınız. 100.000 kişilik, bu ülkenin önde gelen kurumlarından birine ve ECZACILARIMIZA yönelik takınmış olduğunuz tavır ne size nede sizin gibi yazarlara yakışır. Bu ülkede, bugün yazdığınız nereye varacağını bilmediğiniz söylevler için elinizden geleni ardınıza koymayınız. Ve unutmayınız ki bir kişinin söylediği yüzbinleri etkileyecek doza asla ulaşmaz ve bu tavrınızdan bir an önce vazgeçmelisiniz. İsminizi duyurmak için gayret gösterdiğiniz her halinizden belli oluyor. İlk yazınız ile ikinci yazınız arasındaki anlam farkı da, ikinci yazınızda belirttiğiniz konuların Eczacılar tarafından hassas bir nokta olan marketleşme süreci ile ilgili olmasıdır, sizin aslında bu sektör ile ilgili bir şey bilmemenizi ve bu noktalara dokunursam ismim daha çok duyulur tavrınızı oluşturmuş. Ama unutmayınız ki bu sektör sizin sağda solda okuduğunuz şekilde yürümüyor. Sevgiyle Kalın.

Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri, Sosyal ve Kültürel Gelişim Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı
Habeş ANIK
twitter/habesanikfacebook/habes.anik
0535 601 98 50

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir