hulyakonar-ecztekndernegiDeğerli Meslektaşlarımız;

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz 10 şubat ve 24 şubat tarihlerinde değerli eğitmenimiz Hülya KONAR tarafından Numil Gıda A.Ş. işbirliği ile Zihin Beden Dengesi Kurarak İş Hayatında Yüksek Performans Mesleki Eğitim Semineri düzenlemiştik. Orada belirttiğimiz üzere değerli eğitmenimizin albümü olduğunu dile getirmiştik. Birçok meslektaşımız nasıl ulaşabileceğini gerek derneğimizin internet sitesi üzerinden gerek ise telefonlar aracılığı ile sormaktadır.

Bu sebeple değerli eğitmenimizin albümüne ulaşmanız için aşağıda bilgileri yer almaktadır.

MUCİZE Albüm (1 adet CD & 40 sayfalık Olumlu Düşünme ve Yaşam Kılavuzu içerir)

Kısa bir süre için % 25 indirimle 24 TL

Satın almak için; 0532 252 27 52 numaralı telefondan asistanımız Aslı Mercan ile iletişime geçebilirsiniz.

Albüm ile ilgili diğer bilgiler

Çoğu zaman uykusuz ve uzun süre ayakta kalarak çalıştığın için maruz kaldığın stresini yönetemediğini, fiziksel bedeninde ve zihninde oluşan gerginlikleri kolay terkederek rahatça gevşeyemediğini, yüksek performansta müşteri yönetimi sağlayabilmek ve daha iyi ilişkiler kurabilmek için özgüveninin daha güçlü olması gerektiğini mi düşünüyorsun?

İş ve özel yaşamın arasındaki dengenin kaybolduğunu, yaşam enerjinin düştüğünü mü hissediyorsun?

Daha farkındalık dolu, neşeli, yaşama karşı şevk dolu, coşkulu, heyecanlı ve bir o kadar da dingin ve sakin hâle dönüşmek ister misin?

Kendini sık sık negatif düşüncelerin içerisinde kaybolmuş mu buluyorsun?

Artık kendini erteleme, artık kendini yıpratma.

Sen değerlisin, sen mükemmelsin sadece bunun farkında değilsin!

Kendine izin ver, Mucize’yi yaşa!

Yoğun stres altında çalışan, iş ve özel yaşam kalitesini arttırarak hem kriz anlarıyla başa çıkabilerek daha doğru kararlar verebilme yetisinde artış hem de pozitif ve yaratıcı düşünme potansiyellerini ortaya çıkarmak isteyen kişilerle meditasyonu buluşturmayı hedefleyen NLP Terapisti, Kurumsal ve Bireysel Gelişim Koçu   olan Hûlya Konar‘ın (hulyakonar.com) seslendirmesi ve prodüksiyonluğunda hayata geçirilen MUCİZE sesli meditasyon serisinin, birbirinden bağımsız üç ayrı meditasyon içeren BEYAZ rengi, çok özel bir “albüm” olarak hem CD hemde Olumlu Düşünme ve Yaşam Kılavuzu ile birlikte vizyonlardaki yerini aldı.

İnsanın yaşam kalitesi; düşüncelerinin kalitesi ile doğru orantılıdır. Düşünce, etkisi çok yüksek bir güçtür. En derin biçimde inanılan, sık düşünülen ve beklenen, hayalde canlandırılan şeyler tıpkı bir mıknatıs gibi yaşamın içine çekilir. Şayet duygular güvensiz, korku ve endişe doluysa, düşüncelerde olumsuz biçimdedir. Dolayısıyla böyle bir durumda insanın kendisine yani hayatına çektikleri; ne yazık ki olmasından korktuğu durumlar, karşılaşmaktan kaçındığı kişilerdir. Eğer beklentiler ve düşünceler mutluluk doluysa, düşler ve düşünceler olumluysa, karşılaşılan durumlar ve kişiler insanın hem iş hem özel yaşamına ışık verebilir. Düşüncelere ve düşlere yüklenen pozitif veya negatif enerji, aynı biçimde ilgili hayatlara geri döner. Ne ekildiyse o biçilir.

Yaşam kalitenizi yükseltmek, kendinizi kucaklayarak iş ve özel yaşamınızda daha dengeli bağ kurmak, stresin olumsuz etkilerini zihninizden, duygularınızdan, ruhunuzdan ve fiziksel bedeninizden arındırmak için;

MUCİZE Albüm (1 adet CD & 40 sayfalık Olumlu Düşünme ve Yaşam Kılavuzu içerir)

Kısa bir süre için % 25 indirimle 24 TL

Satın almak için; 0532 252 27 52 numaralı telefondan asistanımız Aslı Mercan ile iletişime geçebilirsiniz.

Not: Bu çalışma, sağlık hizmeti niteliğinde olmayıp, farkındalığı arttırarak kişinin pozitif yönde değişimini sağlayan oldukça güçlü ve etkili bir sesli meditasyon çalışmasıdır. Tıbbi tedavilerin yerine geçmemektedir.

Hûlya Konar → Hem bireysel hem de kurumsal alanda farkındalık arttırıcı, pozitif psikoloji uygulamalarıyla bütünleştirerek hazırladığı dönüşüm odaklı, iş ve özel yaşam performans arttırıcı kişisel gelişim eğitimleri ve profesyonel koçluk çalışmalarına NLP Terapisti, Koç ve Eğitmen olarak devam eden, yoga, meditasyon ve enerji çalışmalarıda yaşamının ayrılmaz bir parçası olan Hûlya Konar’ın pek çok web kanalı ve dergide yazı, analiz ve makaleleri yayınlanmakta, üniversitelerde öğrencilere yönelik kişisel değişim ve dönüşüm konularını içeren, hayatı daha iyi yaşama amaçlı çeşitli seminerler vermektedir. Yoğun stres altında çalışan, iş ve özel yaşam kalitesini arttırarak hem kriz anlarıyla başa çıkabilerek daha doğru kararlar verebilme yetisinde artış hem de pozitif ve yaratıcı düşünme potansiyellerini ortaya çıkarmak isteyen kişiler için  hazırladığı “Mucize” isimli sesli meditasyon projesinin prodüktörüdür. “Mucize” serisinin ilk halkası olan “Beyaz” Hulya Konar’ın sesli meditasyonlarından oluşan 1 adet CD & Olumlu Düşünme ve Yaşama Kılavuzu içerir. Ana yaşam ilkesi “Öğrenen, öğreten ve paylaşan kişi yaşar.” olan Hûlya, kadını destekleme ve mesleki eğitim kazandırma konusunda, işyerinde mobbinge uğrayan çalışanlara destek hususunda ve ayrıca özürlü bireyler yararına yapılan pek çok sosyal sorumluluk projesinde aktif olarak görev almış ve almaya devam etmektedir. (hulyakonar.com)

Hem günlük hem de iş hayatında insanın kendisiyle iyi ilişkiler kurmasını, coşku ve şevk artışını sağlayan MUCİZE gerçekleşti!

 

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir