temsilci

Değerli Meslektaşlarımız;

Çalışmalarımızı, etkinliklerimizi, eğitimlerimizi İstanbul’un birçok bölgesinde meslektaşlarımıza ulaştırmak istiyoruz. Bu hizmetlerimizi gerçekleştirebilmek için desteğinize ve yardımlarınıza ihtiyacımız var.

“Amacımız mesleki geleceğimizi en üst düzeylere çıkarmak ve mesleki kaliteyi yükseltmektir.”

Derneğimiz mesleki bir kuruluş olarak, bir yandan mesleğin gelişimi, meslektaşların haklarının korunması ve geliştirilmesi yönünde çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan meslek alanlarımızdan hareketle oluşturduğu politikalarla emekten yana derneğimiz mesleki topluluğun bütünlüğünden yana sosyal, kültürel, ekonomik ve toplumsal alanlarda üyesinden ve bileşenlerinden aldığı güçle etkinliklerini, çalışmalarını ve mücadelesini onurlu ve dik duruşuyla yürütmektedir.

Derneğimiz üyelikler bazında İstanbulun birçok bölgesinde gönüllü temsilcilikler ile katılımcı meslektaşlarımızla Derneğimizin temel çalışma anlayışını oluşturmaktadır. Derneğimiz; tüm etkinliklerini bileşenlerinin görev, yetki ve sorumluluk anlayışı içerisinde faal olduğu istanbul il coğrafyasının her bölgesinde hayata geçirmek için çalışmalar yürütmektedir.

Derneğimiz, çalışma ilkelerimiz, yetki ve sorumluluklarımız, Derneğimiz tüzüğü ile diğer yönetmelik, yönerge ve genelgelerde tartışmaya yer vermeyecek şekilde ve bir bütünsellik içerisinde belirtilmiştir. Doğru, ilkeli, nitelikli, güvenilir, mesleki davranış ilkelerine ve meslek etiğine uygun bir sürecin işletilmesinde bir bütünlük içerisinde hareket edilmesinin ve çalışma sürecinde verimliliğin artırılmasının gerekliliği açık olmakla birlikte, Dernek organlarında görev alanlara büyük bir görev ve sorumluluğun da düştüğü bilinmektedir.

Bu amaçla siz değerli meslektaşlarımızın katkıları ile derneğimizin çalışmaları İstanbul genelinde bir bütünlük halinde sürdürmeyi amaçlamaktadır.

“Bize katılın temsilcimiz olun mesleğimizi birlikte koruyalım.”

[form form-20]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir