bursa-eczane-teknisyenleri-dernegiDeğerli Meslektaşlarımız;

Bursa ilinde yaşayan meslektaşlarımızın dikkatine… Derneğimiz, Sağlık Bakanlığı ve 19 Mayıs Üniversitesi tarafından düzenlenen Eczane Teknikerliği Yetkilendirme Eğitim ve Sınavlarına katılan meslektaşlarımız Bursa il sağlık müdürlüğü’nden belgelerini teslim alabilirler..

1219 sayılı Tababet ve Şuabatı San’atlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun 7 nci maddewsi uyarınca Bakanlığımız ile 19 Mayıs Üniversitesi Rektörlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde eczanede destek personeli olarak çalışan ve bakanlığımıza müracaat ederek Kanunun aradığı uygun şartları taşıdıkları belirlenen adayları Bakanlığımız tarafından belirlenen usul ve esaslar doğrultusunda eczane destek personeli yetkilendirme eğitim ve sınavları tamamlanmıştır.

Sınavda başarılı olan ve yetkilendirme belgesi almaya hak kazanan eczane destek personelinin isim listesi aşağıda yayımlanmıştır.

19 Mayıs Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Müdürlüğümüze gönderilen Eczane Teknikerliği Yetki Belgeleri imza karşılığı Müdürlüğümüz Araştırma ve Sağlığın Geliştirilmesi Şubesinden (1. Kat 103 nolu oda) imza karşılığı teslim edilecektir.

İlgililere önemle duyurulur

Liste İçin Tıklayınız..

 

Derneğimizi sosyal medya kanalları olan facebook (Tıklayınız) ve twitter (Tıklayınız) kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir