CPhI-ilac-fuariDeğerli Meslektaşlarımız;

Türkiye’de Eczacılık ve İlaç sektörünün önde gelen kuruluşlarının katıldığı Avrasya İlaç Fuarı 3 – 5 Haziran tarihlerinde ICC Istanbul Kongre Merkezinde gerçekleşecek. Sektör’de kısa zamanda önemli yer edinen kurumumuz VIP nitelikli kurum olarak katılacaktır.

Fuar Ziyaret Saatleri:

3 Haziran 2015 – Çarşamba 10:00 – 18:00
4 Haziran 2015 – Perşembe 10:00 – 18:00
5 Haziran 2015 – Cuma 10:00 – 16:00 

Etkinlik Yeri:

ICC Istanbul Kongre Merkezi      
Taşkışla Caddesi Harbiye 34367        
İstanbul Türkiye

Dünyanın lider fuar ve etkinlik organizasyonu şirketlerinden UBM, dünya çapındaki etkinliklerinde CPhI Worldwide başta olmak üzere 100.000’in üzerinde etkin tedarikçiyi ve alıcıyı biraraya getirmektedir. CPhI Worlwide portföyünün bir uzantısı olarak CPhI İstanbul CPhI fuar takviminde 03 – 05 Haziran 2015 olarak yerini almıştır. Ev sahipliğinin İstanbul’da yapılacağı bu büyük buluşmada İlaç Endüstrisi ile ilgili çok sayıda uluslararası katılımcı ve ziyaretçi biraraya gelecektir.

Türkiye’nin büyüyen ekonomisi ve İstanbul’un iki kıtayı birleştiren tek dünya şehri olarak sahip olduğu stratejik coğrafi konum, Avrasya, Orta Asya, Kafkaslar, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ile olan derin ekonomik ve kültürel bağlarımızla birleşince, Türkiye tüm sektör için önemli bir uluslararası buluşma merkezi haline gelmektedir.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir