araf-ne-tarafDeğerli Eczacılarımız ve Değerli Meslektaşlarımız;

Derneğimizin de sponsoru olduğu Nar Sanat Tiyatrosu tarafından sahneye konan “ARAF NE TARAF” adlı iki perde komedi tiyatro oyununa davetliyiz.

Bilindiği üzere tüm etkinlikler genellikle biz Eczacı, Eczane Teknisyeni ve Teknikerlerinin mesai saatleri içinde veya ulaşamayacağımız zamanda yapılmaktadır. Bu sebeple hem meslektaşlarımızın keyifli anlar geçirmesi hemde Türkiye’nin en iyi komedi oyunu seçilen ARAF NE TARAF oyununa gidiyoruz.

Derneğimiz tarafından sponsor olunduğu için normalde oyun ücreti 40 TL iken meslektaşlarımız ve eczacılarımız 20 TL ödeyeceklerdir.

Tarih: 13 Nisan 2014, Pazar

Saat: 18:30

Yer: Ortaköy Afife Jale Sahnesi – Mecidiye Mh., Dereboyu Cd No:12, Beşiktaş – Harita İçin Tıklayınız.

Oyun hakkında

Cennet ve Cehennem’i sınava tutan tiyatro oyunu “Araf Ne Taraf?”

Birbirinden  farklı iki samimi arkadaş Cennet ve Cehennem arasında ilginç bir sınava tabi tutuluyor. Ancak sorular bu kez sıcak taraftan geliyor. Soruları doğru yanıtlamak mı yoksa yanıtlayamamak mı? Bu tuhaf sınavdan kaçış Araf’ta mı? Peki, Araf Ne Taraf?

Bu sezon Nar Sanat Tiyatrosu, “Araf Ne Taraf?” adlı iki perdelik bir komedi oyunu sergiliyor. Mahmut (Cumhur Sarı) ve Bilal’in (Halis Bayraktaroğlu) Zebani (Uhde Seçil) ile olan amansız ve komik mücadelesine güzel hostes Şule (Ebru Sarıtaş) de katılınca olaylar daha da şenleniyor. Zebaninin yardımcısı Zu (Nalan Başaran) boş duruyor mu peki? Tabi ki hayır. CCYS (Cennet Cehennem Yerleştirme Sınavı) için geçen yılın sorularının peşine düşmüş, yeni merhum şaşkın üç komik karakter ve hiç bitmeyen bir tempo…Toplumun genel ahlak kuralları çerçevesindeki iyinin sıradanlığı ile kötünün uç noktalarının irdelendiği oyunda onlar Araf’ı araya dursun, sizler gülme krizinden çıkma yolları arayacaksınız.

Ebru Erdemoğlu’nun kaleme aldığı, genel sanat yönetmenliğini Halis Bayraktaroğlu’nun üstlendiği “Araf Ne Taraf?”, bir Nar Sanat Tiyatrosu prodüksiyonudur. Oyuncuları ile de hayli iddialı oyunda, Cumhur Sarı, Halis Bayraktaroğlu, Uhde Seçil, Ebru Sarıtaş, Oğuz Öztaş’ın araladığı kapıdan bakalım sizler de Araf’a girebilecek misiniz?

Etkinliğe kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.

[form form-39]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir