Değerli Meslektaşlarımız;

En büyük değerlerimizden birisi şüphesiz, birlik ve beraberliğimizi sağlayacak olan etkinliklerdir.

Bu kapsamda Türkiye Eczane Teknisyenleri Platformu (Türkecztek) tarafından organize edilen tekne turu, önceki yıllarda olduğu gibi görkemli bir sunum ile başlayacak. Yöneticiler ile görüşmelerimiz sonucunda derneğimiz yönetim kurulu tekne gezisinde hazır bulunacaktır.

Tüm meslektaşlarımızın bu ve bunun gibi etkinliklere katılması tanışma, birbiri arasında iletişim kurma adına, önemli bir rol oynamaktadır. Bu nedenle tüm meslektaşlarımızın gerek derneklerimizin etkinlikleri gerek ise platformlarımızın etkinliklerine önem vermelerini rica ediyor ve katılmanızı diliyoruz.

Yöneticiler ile yaptığımız görüşme sonrası; Tekne gezisi esnasında derneğimizin tanıtımı açısından ufak bir konuşma rica ettik. Bu ricamızı kabul eden yöneticilere şükranlarımızı sunuyoruz.

Bilindiği üzere; derneğimiz bu tip etkinlik ve organizasyonları takdir ile karşılayacaktır. Meslektaşlarımıza yönelik yapılacak her türlü çalışma derneğimiz tarafından hassasiyetle izlenecektir. Elimizden geldiği kadarı ile de etkinliklere katılımımızı ve desteğimizi sürdürmeye devam edeceğimizin bilinmesini isteriz.

Saygılarımız ve Teşekkürlerimiz ile.

Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri, Sosyal ve Kültürel Gelişim Derneği

ETKİNLİK TARİH: 24 HAZİRAN PAZAR BULUŞMA SAATİ: 15-00  ADRES: BEŞİKTAŞ SAHİLİ BAHÇE ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ÖNÜ SOL TARAFTAKİ SON İSKELE > HAREKET SAATİ: 15-30

İletişim:

  • Ramazan ocak 0536.5611727 –
  • Fikri gider 0543.2817481 –
  • Osman kaya 0536.3445946 –
  • Bayram subaşı 0535.7272145 –
  • meryem aydın 0542.6199920
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir