ankara-tekne-gezisiDeğerli Meslektaşlarımız

Ankara ilinde faaliyet gösteren meslektaşlarımıza yönelik düzenlenen tekne gezisi 30 Ağustos Cumartesi günü saat: 07:30 da başlayacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için:

Emrah Karatekin 0553 536 79 46
Yalçın Başer 0545 802 50 50

Gezi Hakkında

Saat 07:30 de hareket. Yaklaşık iki saat sürecek eğlenceli bir yolculuğun ardından muhteşem doğası ve tarihiyle Beypazarı İnözü vadisinde aracımızdan doyurucu bir köy kahvaltısı için ineceğiz. Kahvaltı için özenle seçtiğimiz mekanda harika bir köy kahvaltısı yaparken doğanın muhteşem manzaralarınıda görebilme imkanımız olacak…
Beypazarının meşhur gümüşçüler çarşısında ve ismini sıkça duyduğumuz Beyapazarı tarihi evlerinin bulunduğu dar sokaklarda gezerken tarihe şahit olacaksınız ve birbirinden lezzetli ev yapımı yöresel ürünlerin tadına bakma fırsatı bulacaksınız. Ardından gizemli ve ismi pek duyulmamış doğasına hayran kalacağınız JULIOPOLIS turumuz için yaklaşık yarım saat sürecek bir yolculuğa çıkacağız.. Orada bizi bekleyen muhteşem bir antik kent ve göl olacak… Keyif dolu kara yolculuğunu bitirip sizler için özel olarak hazırlanmış bir tekne ile yaklaşık iki saat sürecek harika bir göl gezisine çıkacağız. Bu gezide çayıran gölü altında bulunan mezarlar ve rengarenk bir görünüme ait kız tepesi çok ilginizi çekecek !!! Tekne turunun ardından bizler için özel olarak hazırlanmış cennet bahçemizde kuşlar, ördekler, ve yeşillikler içerisinde profesyonel ustalar tarafından hazırlanacak sınırsız mangal keyfinin tadına bakacağız. Başkentin yoğun temposu, gürültüsü ve kirli havasından sıkıldım diyorsanız işte size doğayla başbaşa olabileceğiniz cenneten bir köşe. Ortalama saat 19:00 gibi Ankara ya dönmek üzere araçlarımızda toplanıyoruz ve saat 21:00 gibide Ankara da oluyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir