Değerli meslektaşlarımız;

İçinde bulunduğumuz bu sıkıntılı dönemlerde belkide en büyük moral kaynaklarımızdan biri EĞLENCE olsa gerek. Kendimiz dışındaki festivalleri izlemekten hep çok keyif almışızdır.  Bu yıl ilkini düzenleyen Ankara Eczane Teknisyenleri Derneğimize bu eşsiz günü oluşturdukları için sonsuz teşekkür ediyoruz. Henüz yeni kurulmamız sebebiyle destek verememenin hüzünü içerisinde olduğumuzun bilinmesini isteriz.

Ve pek tabi ki gelecek dönemlerde yapılacak her tür etkinliğe elimizden geldiğince maddi/manevi desteğimiz olacaktır. Mesleğimizin icrasında önemli bir yere sahip olan psikolojik değerlerimizin korunması, yaşam standartlarımızın, birlik ve beraberliğimizin artması adına yapılan bu çalışmada emeği geçen tüm meslektaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri, Sosyal ve Kültürel Gelişim Derneği

Yönetim Kurulu

İl dışından Ankara’ya gidecek meslektaşlarımız için Eczanelerine verilmek üzere 18 Haziran Pazartesi günü için 1 Günlük İl dışı izin formu hazırlanmıştır. Uzak mesafeden katılacak meslektaşlarımız bu izin formu ile eczanelerinden 1 günlük izin alarak katılabilirler.

Aşağıdaki formu doldurduğunuz taktirde adresinize adınıza düzenlenmiş aynî izin formu gönderilecektir.

Aynî izin formu tüm illerimizi kapsamaktadır. Tüm illerimizden talep edebilirsiniz.

[form form-4]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir