Zihin Beden Dengesi Kurarak İş Hayatında Yüksek Performans Mesleki Eğitim Semineri (Ücretsiz+Sertifikalı)Derneğimiz ve Numil Gıda Ürünleri San.Tic. A.Ş. işbirliği ile ücretsiz olarak düzenlenecek mesleki eğitim seminerimizin amacı mesleki çalışma ortamlarımızda daha aktif ve daha bilgili olabilmektir.

Yapılacak eğitim sonunda onaylı sertifika verilecektir.

Avrupa yakası Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri için

Tarih: 10 Şubat 2013 Pazar

Yer : İstanbul Eczacı Odası Konferans Salonu (Mecidiyeköy)

Saat: 13:30 – 17:00

Kontenjan 80 Kişi ile Sınırlıdır. (Kontenjanımız dolmuştur Teşekkür Ederiz Bilgi almak için : 0542 745 72 62 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.)

Anadolu Yakası Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri için

Tarih: 24 Şubat 2013 Pazar

Yer: Green Park Hotel Konferans Salonu (Bostancı) (bknz..)

Saat: 13:30 – 17:00

Kontenjan 90 Kişi İle Sınırlıdır. (Kontenjanımız Dolmuştur Teşekkür Ederiz Bilgi almak için : 0542 745 72 62 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.)

Eğitim Hakkında Bilgi

Bu program sadece bir bilgi aktarma eğitimi değildir. Program boyunca Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri için bu eğitimden yüksek memnuniyet ve satış esnasında yüksek artış hedeflenmektedir. NLP -Neuro linguistic programming- Teknikleri, Meditatif teknikler, İnteraktif ve aktif katılım ile gerçekleştirilen kapsamlı bilgi paylaşımı, Paylaşılan tüm tekniklerin bireysel uygulamalar ile pekiştirilmesi, Örnek vaka ya da kişisel deneyim paylaşımı, Tartışma ve değerlendirmeler, Profil analizi, Konuyla ilgili testler, Bireysel ve grup egzersizleri, Değerlendirmeler olarak düşünülmüştür.

Eğitmen Hakkında Bilgi

HULYA-KONAR

Hûlya Konar; Hem bireysel hem de kurumsal alanda farkındalık arttırıcı, pozitif psikoloji uygulamalarıyla bütünleştirerek hazırladığı dönüşüm odaklı kişisel gelişim eğitimleri ve profesyonel koçluk çalışmalarına Holistic Transformation Institute’de öğrenme ve öğretme isteğiyle dolu Eğitmen ve Koç olarak devam eden, ana yaşam ilkesi “Öğrenen, öğreten ve paylaşan kişi yaşar.” olan Hûlya Konar, Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunudur, NLP (Neuro-linguistic programming) Trainer and Therapist, NLP Life Coach, EFT Master, Usui Reiki Master, Karuna Ki Master, Hatha Yoga instructor/Trainer, Zumba Dans instructor, Kahkaha Yogası Liderliği yetkinlik ünvanlarına sahiptir, 2009 yılından buyana Meditasyon (Osho, Vipassana, Raja) yapmakta ve yaptırmaktadır. İş ve çalışma psikolojisi konusunda hem bireylere hem kurumlara destek vermektedir. Pek çok web kanalında yazı, analiz ve makaleleri yayınlanmakta, üniversitelerde öğrencilere yönelik kişisel değişim ve dönüşüm konularını içeren çeşitli seminerler vermektedir. Kadını destekleme ve mesleki eğitim kazandırma konusunda, iş yerinde mobbinge uğrayan çalışanlara destek hususunda ve ayrıca özürlüler yararına yapılan pek çok sosyal sorumluluk projesinde aktif olarak görev almış ve almaya devam etmektedir.

—————————————————————————————-

Yanlızca bu sayfa altındaki yorumlarınız dikkate alınacaktır.

5 cevaplar
 1. Zeynepve4samil_1903
  Zeynepve4samil_1903 says:

  ben gidememdim:( seminere,tekrardan düzenleme yapılır mı?bilgisi olan bilgilendrrse cok sevinirim..telefonuma msj, geldi kaydınız tmamlandı. diye tekrardan kayıt yaptımamda gerekiyo mu? 

  Cevapla
 2. Zeynepvesamil_1903@hotmail.com
  Zeynepvesamil_1903@hotmail.com says:

  ben gidememdim:( seminere,tekrardan düzenleme yapılır mı?bilgisi olan bilgilendrrse cok sevinirim..telefonuma msj, geldi kaydınız tmamlandı. diye tekrardan kayıt yaptımamda gerekiyo mu? 

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir