saglik-hizmetleri-mesleki-egitimLeonardo Da Vinci Mesleki Eğitim Programı Sektörel işbirliği ve yenilikçiliğin geliştirilmesi için çok taraflı projeler kapsamında Avrupa Eğitim Komisyonu tarafından kabul gören  H-CARE: “Launching of Sector Skills Alliance  for Training & Apprenticeship  of Health Care and Food Supplements Salespersons”   projesi İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte ve koordine edilmektedir. Projede Avrupa’da sağlık sektörü, Eğitim politikası uygulayıcıları, Mesleki Eğitim Merkezleri, Rehberlik ve Danışmanlık merkezlerini temsilen 4 farklı Avrupa Birliği Üyesi Ülkeden 5 ortak kurum yer almaktadır. Çok dilli e-öğrenme platformu, Mesleki Eğitim modülleri, EQAVET tabanlı sağlık bakımı kontrol araçları, “Sağlık bakım ve Gıda Takviyesi Programları satış elemanlarının temel mesleki profilleri oluşturulması hedeflenmiştir.. Proje bütün Avrupa Birliği ülkelerinden yapılan başvurulardan kabul gören 22 proje arasında yer almaktadır.

Eğitim sonunda verilecek sertifika Avrupa Çapında geçerliliğe Sahip olacaktır. Eğitime katılanlar arasından devamlılık ve başarı göstergelerine göre Avrupa Komisyonunun uygun gördüğü kriterler çerçevesinde bir kişi Belçika/Brüksel de yapılan proje final konferansına davet edilecektir.

H-CARE karma Mesleki Eğitim Programı kapsamında neler öğrenilecek?

H-CARE karma Mesleki Eğitim Programı sektörler arası işbirliğine dayalı olarak geliştirilmiş 7 eğitim modülünden oluşmaktadır:

  • Sağlık bakım tanıtım & Sağlık tedbirleri rehberi;
  • Medikal araçların satışı (Mas), Yardımcı Teknolojiler (YT) ve gıda takviyesi(GT)
  • M3. İletişim & engelli müşterilerle çalışmak;
  • Satış yönetim becerileri;
  • Girişimcilik becerileri;
  • E-ticaret (GT, YT & Mas);

Eğitimler online platform üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olup katılmak isteyenlerin aşağıda verilen link üzerinden başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Katılımcılara email ve telefon aracılığıyla dönüş yapılacaktır. Aktif email lerini vermeleri gerekmektedir.

Kayıt için tıklayınız veya aşağıdaki bağlantı aracılığıyla işlem yapabilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/10D3lz6k0ELDeY7HwquPjgMFpRfKV8pbNnrNM0QLVjE4/viewform 

 

PROJE ORTAKLARI

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir