ic-iletisim-egitim-semineriDeğerli Meslektaşlarımız;

Eğitimlerimizin amacı kişisel gelişiminizi en üst düzeye çıkarmak ve iş yaşamınızda daha etkin adımlar atmanızı sağlamaktır. Bu eğitimimizin ana sponsoru Numil Gıda A.Ş. ve İstanbul Eczacı Odası’dır. Tamamen ücretsiz eğitim seminerimizde tüm meslektaşlarımız katılabilmektedir.

Tarih: 07  Temmuz 2013, Pazar

Saat: 13:00

Yer: İstanbul Eczacı Odası Konferans Salonu

Kontenjan: 50 Kişi ile sınırlıdır.

*Katılımcıların en altta bulunan formu doldurmaları gerekmektedir.

Seminerimizin amacı; 

Katılımcıların kendilerine dair farkındalıklarını geliştirip arttırmak, hayata daha olumlu bakabilmelerini ve kişilerarası ilişkilerde karşılaştıkları problemlere daha sağlıklı çözümler üretebilmelerini sağlamaktır. Seminer programında kişilerarası ilişkilerde yanlış anlama, stres, çatışma, düşmanlık gibi yaşam kalitesini oldukça fazla düşüren sonuçlar doğuran olumsuz iletişimi asgarî düzeye indirmeye yönelik teorik ve uygulamaya dönük çalışmalar yapılacaktır.

“İşiniz kendinizi tanımak olsun, bu dünyanın en zor dersidir.”

Program konularımızın bazıları;

  • Kendini Tanıma
  • Kişilik Özelliklerini Değerlendirme
  • Duyguları Tanıma ve Kontrol Etme
  • Kendine Güven
  • Empati 
  • Kişilerarası İletişim
  • İletişim Çatışmaları ve Nedenleri
  • Çatışmaların Çözümüne Yönelik Yaklaşımlar
  • Dinleme Becerileri
  • Beden Dili

Eğitmen: Hulya Konar (NLP Terapisti, Kurumsal/Bireysel İş, Marka ve Yaşam Geliştirme Koçu)

Hûlya Konar → Hem bireysel hem de kurumsal alanda farkındalık arttırıcı, pozitif psikoloji uygulamalarıyla bütünleştirerek hazırladığı dönüşüm odaklı kişisel gelişim eğitimleri ve profesyonel koçluk çalışmalarına Holistic Transformation Institute’de öğrenme ve öğretme isteğiyle dolu Eğitmen ve Koç olarak devam eden, ana yaşam ilkesi “Öğrenen, öğreten ve paylaşan kişi yaşar.” olan Hûlya Konar, Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunudur, NLP (Neuro-linguistic programming) Trainer and Therapist, NLP Life Coach, EFT Master, Usui Reiki Master, Karuna Ki Master, Hatha Yoga instructor/Trainer, Zumba Dans instructor, Kahkaha Yogası Liderliği yetkinlik ünvanlarına sahiptir, 2009 yılından buyana Meditasyon (Osho, Vipassana, Raja) yapmakta ve yaptırmaktadır. Meditasyon çalışmaları; Hindistan Vipassana Akademisi’nden S.N.Goenka’dan öğrendiği Vipassana Meditasyonu temellidir. İş ve çalışma psikolojisi konusunda hem bireylere hem kurumlara koçluk desteği vermektedir. Yoğun stres altında çalışan, iş ve özel yaşam kalitesini arttırarak hem kriz anlarıyla başa çıkabilerek daha doğru kararlar verebilme yetisinde artış hem de pozitif ve yaratıcı düşünme potansiyellerini ortaya çıkarmak isteyen kişiler için hazırladığı “Mucize” isimli sesli meditasyon projesinin prodüktörüdür. “Mucize” serisinin ilk halkası olan “Beyaz” Hulya Konar’ın sesli meditasyonlarından oluşan 1 adet CD & Olumlu Düşünme ve Yaşama Kılavuzu içerir. Pek çok web kanalında yazı, analiz ve makaleleri yayınlanmakta, üniversitelerde öğrencilere yönelik kişisel değişim ve dönüşüm konularını içeren çeşitli seminerler vermektedir. Kadını destekleme ve mesleki eğitim kazandırma konusunda, işyerinde mobbinge uğrayan çalışanlara destek hususunda ve ayrıca özürlüler yararına yapılan pek çok sosyal sorumluluk projesinde profesyonel iş kimliği ile aktif olarak görev almış ve almaya devam etmektedir.

Detaylı incelemek için ziyaret ediniz:

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir