Yöneticilik liderlikDeğerli Meslektaşlarımız;

Yaşam kalitesi, günlük veya iş yaşamındaki insan ilişkilerinin niteliği ile doğrudan ilişkilidir. İlişki sorunlarının kökeninde ise, iletişim bozuklukları, engelleri ve düzensizlikleri yer alır. İletişim, kişilerin birbirlerine iletmek istedikleri düşüncelerini ve duygusunu veya bilgisini aktardıkları bir süreçtir. İletişim, düşünce alış verişidir. Sadece almak ya da vermek söz konusu olduğunda, her iki çaba da sonuçsuz kalır. İnsan sosyal bir varlıktır ve iletişim bu anlamda hayati önem taşır.

Yer: İstanbul Eczacı Odası Konferans Salonu

Tarih: 19 Mayıs 2013, Pazar

Saat: 13:00 

Kontenjan: 90 kişi ile sınırlıdır.

Not: Katılım belgesi isteyen meslektaşlarımızdan 5 TL  belge sair masrafları için alınacaktır. Sayfanın en altında bulunan bölümden kayıt olunması zorunludur. Kesin katılımcıların başvurmaları önemle rica olunur.

AMAÇ;

Numil A.Ş. Sponsorluğunda düzenlenen seminerimizin amacı; meslektaşlarımızın  güçlü, başarılı ve etkili iletişimin temel becerilerini öğrenmelerini sağlayarak; iletişim içinde oldukları kişilerle başarılı iletişim kurmak ve hayatın tüm alanlarında iletişimin belirleyici rolünü pozitif yönde hayata katmak, doğru mesaj alışverişinde bulunmalarına, iletişimde bulundukları kişi ile ilişkilerinin güçlenmesine katkıda bulunmaktır. Katılımcıların iletişim becerileri edinmelerini sağlayarak iş ve özel yaşantılarında etkili, uyumlu, çözüm odaklı yaklaşımlarla iş performansını ve yaşam kalitesinin yükselmesine destek olmakta amaçlarımızdandır.

“Çözüm, görünenin ardındakini anlamak, kendi iletişim engellerimizi derinlemesine tanımak ve karşımızdakinin düşünce modellerini ve düşüncelerini ortaya koyuş şekillerini analiz edebilmekte yatar.”

Eğitmen: Hülya Konar (NLP Terapisti, Kurumsal ve Bireysel Gelişim Koçu)

Hûlya Konar → Hem bireysel hem de kurumsal alanda farkındalık arttırıcı, pozitif psikoloji uygulamalarıyla bütünleştirerek hazırladığı dönüşüm odaklı kişisel gelişim eğitimleri ve profesyonel koçluk çalışmalarına Holistic Transformation Institute’de öğrenme ve öğretme isteğiyle dolu Eğitmen ve Koç olarak devam eden, ana yaşam ilkesi “Öğrenen, öğreten ve paylaşan kişi yaşar.” olan Hûlya Konar, Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunudur, NLP (Neuro-linguistic programming) Trainer and Therapist, NLP Life Coach, EFT Master, Usui Reiki Master, Karuna Ki Master, Hatha Yoga instructor/Trainer, Zumba Dans instructor, Kahkaha Yogası Liderliği yetkinlik ünvanlarına sahiptir, 2009 yılından buyana Meditasyon (Osho, Vipassana, Raja) yapmakta ve yaptırmaktadır. Meditasyon çalışmaları; Hindistan Vipassana Akademisi’nden S.N.Goenka’dan öğrendiği Vipassana Meditasyonu temellidir. İş ve çalışma psikolojisi konusunda hem bireylere hem kurumlara koçluk desteği vermektedir. Yoğun stres altında çalışan, iş ve özel yaşam kalitesini arttırarak hem kriz anlarıyla başa çıkabilerek daha doğru kararlar verebilme yetisinde artış hem de pozitif ve yaratıcı düşünme potansiyellerini ortaya çıkarmak isteyen kişiler için hazırladığı “Mucize” isimli sesli meditasyon projesinin prodüktörüdür. “Mucize” serisinin ilk halkası olan “Beyaz” Hulya Konar’ın sesli meditasyonlarından oluşan 1 adet CD & Olumlu Düşünme ve Yaşama Kılavuzu içerir. Pek çok web kanalında yazı, analiz ve makaleleri yayınlanmakta, üniversitelerde öğrencilere yönelik kişisel değişim ve dönüşüm konularını içeren çeşitli seminerler vermektedir. Kadını destekleme ve mesleki eğitim kazandırma konusunda, işyerinde mobbinge uğrayan çalışanlara destek hususunda ve ayrıca özürlüler yararına yapılan pek çok sosyal sorumluluk projesinde profesyonel iş kimliği ile aktif olarak görev almış ve almaya devam etmektedir.

KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir