empatik-ve-proaktif-davranis-gelistirme-egitimiDeğerli Meslektaşlarımız;

Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri, Gelişim ve Değişim Eğitimleri Dizisi’ne devam ediyoruz. Kayıt olmak için sayfanın en altında bulunan kayıt formunu doldurmanız zorunludur. Programımız içinde verilecek katılım belgesi cv nize ekleyebileceğiniz nitelikte olup belge ücretsiz olarak verilecektir.

Eğitim: Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri, Sosyal ve Kültürel Gelişim Derneği, Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği ve Numil Gıda A.Ş. İşbirliği ile gerçekleşmektedir. Verilecek sertifikalar Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylanmaktadır.

Eğitim Hakkında

Teorik ve uygulamaya dönük çalışmalar içeren bu interaktif eğitimin temel amacı, katılımcıların etkili empatik iletişimin birey, toplum ve iş yaşamındaki önemini kavramalarını sağlarken, hem çalıştıkları kurum içinde hem de özel yaşamlarındaki insan ilişkilerinde yaşadıkları iletişim sorunlarını ve bu sorunlara yönelik çözümleri saptamalarına yardımcı olmaktır. İletişim becerilerinin yanı sıra empatik anlayış geliştirmeyi de içeren bu program, iletişimi engelleyen etkenleri tanımayı, iletişim sorunlarını azaltmak için farklı yollar benimsemeyi ele almaktadır. Bu konuda katılımcılara sistematik bir yaklaşım kazandırmayı, ilişkileri kontrol etme, sağlıklı iletişim kurabilme becerileri kazandırmayı amaçlar.

“İletişim durumlarında karşıdakinin gösterdiği sosyal dış dünyayı görürüz; oysa o yüzün ardında başka bir öznel iç dünya vardır ve mesajın gerçek anlamı bu iç dünyada oluşur.”

Eğitmen: Hülya Konar  (hulyakonar.com  –  facebook.com/hulyakonar)
NLP Terapisti, Kurumsal/Bireysel İş, Marka ve Yaşam Geliştirme Koçu

Tarih: 8 Aralık 2013, Pazar

Saat: 13:00

Yer: Bostancı GreenPark Hotel – İçerenköy Mh., Sanayi Manolya Sk. No:36 – Bostancı (Harita için tıklayınız)

* Ara ikramlarımız olacaktır.

KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir