satis-psikolojisi-egitimiDeğerli Meslektaşlarımız;

Derneğimiz, Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği ve DasSpa Mashattan işbirliği ile gerçekleşecek eğitim programımızda Eczane’de Satış Psikolojisi eğitimi verilecektir.

Kurumumuz ve Eğitimlerimiz T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı desteklidir. Belge verilecektir.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek eğitim programımıza tüm meslektaşlarımız katılabilir.

Tarih: 11 Mayıs 2014

Saat: 13:00

Yer: İstanbul Eczacı Odası Konferans Salonu Mecidiyeköy

*Belge ve sair masraflar için yanlızca 5 (beş) TL ücret alınacaktır. Belge almak istemeyen meslektaşlarımızdan ücret talep edilmeyecektir.

Dikkat: Katılım için en altta bulunan formun doldurulması zorunludur. Kontenjan 80 kişi ile sınırlıdır.

Eğitimin Amacı

Satışta başarılı olmak için gerekli olan satıcı/alıcı davranış ve psikolojisini katılımcılara aktararak bu muhtemel davranış çeşitlerine göre strateji geliştirme yöntemlerini aktarmak üzerine kurulu interaktif bir eğitim programıdır.  Özgün ve farklı bir biçimde sunulan eğitim programında satışın felsefesini öğrenmekle birlikte; satış grafiğinin yükseltilmesi, müşteri memnuniyetinde artışın sağlanması, ürün iade oranının düşürülmesi ve satış ve pazarlamadan zevk alabilme becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir. 

Günümüz rekabet şartlarında, başarılı ve sürdürülebilir bir satış performansı yaratmak için, müşteri ilişkilerinde ve satış sürecinde, satıcının ve müşterinin yaşadığı, duygu, tutum ve davranışların etkinliğini fark etmek gerekir.  Müşteri ya da tüketici eğer bizden bir kez satın aldıysa satış yapmış sayılırız. Ancak eğer artık sadece bizden satın almaya başladıysa ve çoğunlukla bizi tercih ediyorsa gerçek satış yapmayı başarmışız demektir.

 

Program Destekçimiz hakkında:

 

Bu eğtim programı, dünyada insana ait iç ve dış güzellik alanında devrim yaratan çalışmalarıyla, artık İstanbul’dada yerini alan DasSpa Mashattan’ın katkılarıyla sunulmaktadır.  Nişantaşı Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve DasSpa Mashattan’ın kurucu ortağı, Cilt Bakım Uzmanı Berrin Çetiner’in Eczane müşterilerine yönelik “Güzellik ve Dermokozmetik (Dermakozmetik) Ürünler ” konusunda uygulamalı bir eğitimi olacaktır. (facebook.com/DasSpa.Mashattan)

DasSpa Mashattan adına Sn. Berrin Çetiner’in sunumu ve sonrasındaki ders saatlerinde Hülya Konar’ın eğitim programı olacaktır.

Eğitmenimiz Kimdir? Hûlya Konar → Hem bireysel hem de kurumsal alanda farkındalık arttırıcı, pozitif psikoloji uygulamalarıyla bütünleştirerek hazırladığı dönüşüm odaklı kişisel gelişim eğitimleri ve profesyonel koçluk çalışmalarına Holistic Transformation Institute’de öğrenme ve öğretme isteğiyle dolu Eğitmen ve Koç olarak devam eden, ana yaşam ilkesi “Öğrenen, öğreten ve paylaşan kişi yaşar.” olan Hûlya Konar, Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunudur, NLP (Neuro-linguistic programming) Trainer and Therapist, NLP Life Coach, EFT Master, Usui Reiki Master, Karuna Ki Master, Hatha Yoga instructor/Trainer, Zumba Dans instructor, Kahkaha Yogası Liderliği yetkinlik ünvanlarına sahiptir, 2009 yılından buyana Meditasyon (Osho, Vipassana, Raja) yapmakta ve yaptırmaktadır.

Meditasyon çalışmaları; Hindistan Vipassana Akademisi’nden S.N.Goenka’dan öğrendiği Vipassana Meditasyonu temellidir. İş ve çalışma psikolojisi konusunda hem bireylere hem kurumlara koçluk desteği vermektedir. Yoğun stres altında çalışan, iş ve özel yaşam kalitesini arttırarak hem kriz anlarıyla başa çıkabilerek daha doğru kararlar verebilme yetisinde artış hem de pozitif ve yaratıcı düşünme potansiyellerini ortaya çıkarmak isteyen kişiler için hazırladığı “Mucize” isimli sesli meditasyon projesinin prodüktörüdür.

“Mucize” serisinin ilk halkası olan “Beyaz” Hulya Konar’ın sesli meditasyonlarından oluşan 1 adet CD & Olumlu Düşünme ve Yaşama Kılavuzu içerir. Pek çok web kanalında yazı, analiz ve makaleleri yayınlanmakta, üniversitelerde öğrencilere yönelik kişisel değişim ve dönüşüm konularını içeren çeşitli seminerler vermektedir. Kadını destekleme ve mesleki eğitim kazandırma konusunda, işyerinde mobbinge uğrayan çalışanlara destek hususunda ve ayrıca özürlüler yararına yapılan pek çok sosyal sorumluluk projesinde profesyonel iş kimliği ile aktif olarak görev almış ve almaya devam etmektedir.

KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir