eczane-guclu-iletisim-yonetimiDeğerli Meslektaşlarımız;

Meslek içi sürekli gelişim eğitim programlarına devam ediyoruz. Derneğimiz ve Milli Eğitim Bakanlığı Özel Nar Sanat Eğitim kursu işbirliği ve eğitmenimiz HÜLYA KONAR ile Eczane’de Güçlü İletişim Yönetimi Eğitim programına davet ediyoruz. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı onaylı belge verilecektir.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek eğitim programımıza tüm meslektaşlarımız katılabilir.

*Belge ve sair masraflar için yanlızca 5 (beş) TL ücret alınacaktır. Belge almak istemeyen meslektaşlarımızdan ücret talep edilmeyecektir.

TARİH: 2 MART 2014

YER: NAR SANAT İSTANBUL EĞİTİM VE KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ KONFERANS SALONU

ADRES: Kartaltepe Mah.  İncirli cad. Kıbrıs Sok. No:6 Nar Sanat Binası D:3 Bakırköy / İstanbul

KATILIM İÇİN: Sayfanın en altında bulunan başvuru formu doldurulması zorunludur.

EĞİTİM HAKKINDA

“Aya çıkan insan ile iletişim kurabilecek sistemleri geliştirmiş bulunuyoruz. Buna karşın çoğu kez anne kızıyla, baba oğluyla, zenci beyazla, işçi işverenle anlaşamıyor…”

Bu eğitim sonunda katılımcı eczane teknisyenlerinin;

Kendisiyle, çalışma arkadaşlarıyla ve müşterilerle “güçlü” iletişim kurabilen

Eczane içerisinde her durumda müşteri ilişkisini kontrol edebilen

Müşteri her zaman haklıdır ile değil, “müşteri her zaman müşteridir” gerçeği ile hareket eden

Müşteri devamlılığı sağlayan ve aynı zamanda müşteriden müşteri üreten

Her şeyden önemlisi bunları neden yaptığının “zihinsel ve ruhsal açıdan farkında olmaları”

hedeflenmektedir.

Kimdir? Hûlya Konar → Hem bireysel hem de kurumsal alanda farkındalık arttırıcı, pozitif psikoloji uygulamalarıyla bütünleştirerek hazırladığı dönüşüm odaklı kişisel gelişim eğitimleri ve profesyonel koçluk çalışmalarına Holistic Transformation Institute’de öğrenme ve öğretme isteğiyle dolu Eğitmen ve Koç olarak devam eden, ana yaşam ilkesi “Öğrenen, öğreten ve paylaşan kişi yaşar.” olan Hûlya Konar, Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunudur, NLP (Neuro-linguistic programming) Trainer and Therapist, NLP Life Coach, EFT Master, Usui Reiki Master, Karuna Ki Master, Hatha Yoga instructor/Trainer, Zumba Dans instructor, Kahkaha Yogası Liderliği yetkinlik ünvanlarına sahiptir, 2009 yılından buyana Meditasyon (Osho, Vipassana, Raja) yapmakta ve yaptırmaktadır.

Meditasyon çalışmaları; Hindistan Vipassana Akademisi’nden S.N.Goenka’dan öğrendiği Vipassana Meditasyonu temellidir. İş ve çalışma psikolojisi konusunda hem bireylere hem kurumlara koçluk desteği vermektedir. Yoğun stres altında çalışan, iş ve özel yaşam kalitesini arttırarak hem kriz anlarıyla başa çıkabilerek daha doğru kararlar verebilme yetisinde artış hem de pozitif ve yaratıcı düşünme potansiyellerini ortaya çıkarmak isteyen kişiler için hazırladığı “Mucize” isimli sesli meditasyon projesinin prodüktörüdür.

“Mucize” serisinin ilk halkası olan “Beyaz” Hulya Konar’ın sesli meditasyonlarından oluşan 1 adet CD & Olumlu Düşünme ve Yaşama Kılavuzu içerir. Pek çok web kanalında yazı, analiz ve makaleleri yayınlanmakta, üniversitelerde öğrencilere yönelik kişisel değişim ve dönüşüm konularını içeren çeşitli seminerler vermektedir. Kadını destekleme ve mesleki eğitim kazandırma konusunda, işyerinde mobbinge uğrayan çalışanlara destek hususunda ve ayrıca özürlüler yararına yapılan pek çok sosyal sorumluluk projesinde profesyonel iş kimliği ile aktif olarak görev almış ve almaya devam etmektedir.

KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir