eczane-teknisyenleri-ve-eczane-teknikerleri-dernegiDerneğimiz Sosyal Medya Takip Merkezi, Web Takip Merkezi ve Basın Takip Merkezleri ile çalışmakta ve tüm oluşan gelişmeleri an be an kayıt altına almaktadır.

Kurumumuz mevzuat ve ilgili yasalara uyarak gerekli iş ve işlemleri yürütmektedir. Mesleki Dernek statüsünü almış olmanın gayreti ile Eczane içinde çalışan Eczane Teknisyenleri (Eczacı Kalfası), Eczane Teknikerleri (Eczane Hizmetleri Teknikeri), Eczane İşçisi, Eczane Çalışanı ve benzeri sıfatlarla tanımlanan tüm çalışanların Mesleki tek Derneğidir.

Bu bağlamda sosyal medya ve bazı internet sitelerinde derneğimiz faaliyetlerine ilişkin olarak gerçek dışı haber ve değerlendirmelere yer verilmeye devam edildiği görülmektedir. Derneğimiz, kuruluşundan bu yana daima ülke menfaatlerini öne koyarak, faaliyetlerini tamamen ve sadece ilkeleri, prensipleri çerçevesinde başta Dernekler Kanunu olmak üzere mevzuata uygun bir şekilde yürütmektedir. Derneğimiz bunun haricinde kaynağı ve gerekçesi tarafımızca bilinmeyen açıklamaların tarafı ve muhatabı değildir.

Ayrıca, Derneğimiz faaliyetlerine ilişkin olarak bunun aksine bir değerlendirme veya gelişme bulunmamaktadır. Derneğimizin gündeminin bu kapsamda sadece eczacılık faaliyetlerinden oluştuğunu, bu nedenle gerçek dışı haber ve iddialara itibar edilmemesini, gerçek dışı yayınlara karşı Derneğimizin yasal yollara başvurmakta olduğunu kamuoyu bilgisine saygıyla sunarız.

Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri, Sosyal ve Kültürel Gelişim Derneği
Yönetim Kurulu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir