Değerli Meslektaşlarımız;

İçinde bulunduğumuz çalışma saatlerimiz sebebiyle sosyal ve sanatsal hiç bir etkinliğe katılamadığımız bir gerçek.

Bu sebeple derneğimiz, Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği ile görüşmelere başlamış ve görüşmeler sonucunda protokol kararı almıştır. Protokol gereği derneğimize; yapacağımız Sanatsal, sosyal ve eğitsel faaliyetler için her türlü desteği vermeye ve Eczane Çalışanları için etkinlikler yapılmak üzere tesislerini  ücret almaksızın uygun zamanlarda kullanıma açmaya karar almıştır. (Tıklayınız)

Bilindiği üzere Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği, sanat eğitimlerinde örnek oluşturmak ve sanat üretiminde daha etkin rol üstlenmek üzere Bakırköy’de M.E.B. Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’nu kurmuştur.

Sektöründe öncü ve yenilikçi adımlar atmasına alışık olduğumuz Nar Sanat Eğitim Kursu Derneğimizle işbirliği yapıp bedelsiz olarak tüm imkanlarını bizlere açması bizler için önemlidir.

Gerek kişisel gelişimimiz gerek ise sanatsal faaliyetlerimiz açısından bu kazanımımız ülkemizde bir ilktir. Mesleğimiz açısından bizlere verdiği destekten ötürü Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği Yönetim Kurulu’na sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Meslektaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz

Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri, Sosyal ve Kültürel Gelişim Derneği

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir