egitimlere-katilamayanlarin-dikkatineDeğerli Meslektaşlarımız;

Eczane Teknisyenliği Sertifika Programı kapsamında değerlendirilemeyen ve eğitim alamayan meslektaşlarımızın dikkatine. (Gün eksikliği olanlar ve o tarihte çalışamayanlar dahil)

Derneğimiz tarafından yapılan görüşme sonucu eğitim programlarına katılamayan veya gün sayıları yeterli olmayan meslektaşlarımızın yeniden değerlendirilmesi ve eğitim kapsamının yeniden gözden geçirilmesi için şu linkte yer alan formu doldurmalarını istemiştik. Yaklaşık sekiz bin meslektaşımız formu doldurarak eğitimlerin devam ettirilmesini ve mağduriyetlerin giderilmesini istemiştir.

İlgili kurumlar ile görüşmelerimiz sonucunda formu dolduran tüm meslektaşlarımızın bilgileri ilgili kurumlara iletilmiş ve cevap beklenmektedir. (Bakanlık düzeyi hariç kurumlara sadece sayı bilgisi verilmiş ilgili bakanlıklara ise kişi bilgileri ile neden katılamadıkları ile ilgili dosya sunulmuştur.) Bu aşamada derneğimiz gelecek cevabı bekleyecek ve takipçisi olacaktır.

Aynı zamanda yeniden eğitim programı düzenlenmez ise çözüm yolları araştırılmakta ve bu konuda hiç bir meslektaşımızın işini kaybetmemesi için mücadele edilmektedir.

Bilginize sunarız.

Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri, Sosyal ve Kültürel Gelişim Derneği 

İstanbul Genel Merkez

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir