eczaneler-kapaliDeğerli Meslektaşlarımız;

Bilindiği üzere 54 Eczacı Odasına Arefe günlerinin tatil edilmesi konusunda ricada bulunmuştuk. Bir kısım eczacı odası hiç cevap vermedi. Bir eczacı odası ise isteğimize kulak vererek yarım gün tatil ilan etti ve bunu süreklileştirdi.

Kayseri Eczacı Odası’na Teşekkür Ederiz.

İşte o duyuru

Kayseri Eczacı Odası Başkanı Oğuzhan Ulutaş, Kayseri genelinde eczanelerin arefe günü gündüz 13:00’da kapanacağını söyledi.
Ulutaş, yaptığı açıklamada, “Kayseri’de ilk defa bu uygulamayı gerçekleştiriyoruz. Hem kendimiz açısından hem çalışanlarımız için hem de burada yarım gün resmi tatil olmasından dolayı mesai saatleri ile alakalı uygulamayı doğru yapabilmek adına Ramazan ve Kurban Bayramı arefelerinde eczaneler artık saat 13:00’da kapanacak” dedi.

Ulutaş ayrıca, “Arefe günü bayram için ilaç ihtiyaçlarını karşılamak isteyen hastalarımız varsa saat 13:00’a kadar açık olduğunu bilmelerini isteriz. Tabi ki nöbetçi eczanemiz olacak. O günün nöbetçisi akşam 18’de değil ama nöbetine 13:00’da başlayacak. Bundan sonra resmi tatil olarak ilan ettik. Saat 13:00’da çalışanlarımız ve biz bayram tatilimize başlamış olacağız” ifadelerini kullandı.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir