08/07/2013 tarihinde Facebook üzerinde bir sayfa üzerinden derneğimiz üyesi Yusuf Çağlayan adı ile yayınlanan metin yönetim kurulumuz dışında yayınlamış olup hiçbir bağlayıcılığı yoktur. Söz konusu çoğunluğu listede dernek üyesi olmayan bir takım şahıslar dernek adına duyuru yapmakta ve şahsi telefonları ile çağrıda bulunmaktadırlar. Yönetim kurulunun konu ile ilgili almış olduğu bir karar olmadığı gibi bu tarz bir toplantıya katılmak üzere kimseye yetki verilmemiş ve kayıtlara geçilmemiştir.

Dernek üyesi veya derneğin resmi yetkilileri olmadığı halde dernek üyesi ve dernek yetkilisi (Dernekler yasasına göre Yetkilendirme koşulları bellidir) gibi irtibat numarası yayınlayan kişiler bu yazılarını silmedikleri ve tekrarladıkları taktirde 5253 nolu Dernekler Yasasına muhalefet ve T.C.K. nın 157-158-159 nolu maddesi doğrultusunda suç duyurusunda bulunma hakkımız saklı tutulmak üzere ilgililere duyurulur.

Derneğimiz üyesi olanların bu tür girişimler hakkında dikkatli olmaları ve resmi evrak beyan etmeyen kişilerle irtibata geçmemelerini rica ederiz. Benzer durum halinde 0542 745 72 62 Nolu derneğimiz resmi telefonu ile irtibat kurmalarını rica ederiz.

Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri, Sosyal ve Kültürel Gelişim Derneği

İlgili ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir.

ekran-alintisi-facebook

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir