Bu yıl sekizincisi düzenlenen beauty eurasia fuarı düzenleyici kurulu’na;

Bilindiği üzere ülkemizde halkımızın en yakın sağlık danışmanı eczacılarımız ve eczane hizmetleri çalışanlarımızdır. İnsanlarımız kullandıkları kozmetik ve cilt bakımı ürünlerini eczanelerimizden de temin etmektedir. Sadece istanbul ilimizde 5.500 civarı eczane olduğunu ve bu eczanelerde eczacı dahil 2 kişi görev aldığını düşünürsek yaklaşık 10.000 üzerinde sağlık profesyoneli mevcuttur.

Eczane hizmetleri arasında Kozmetoloji bilimine en hakim noktada eczacılarımız ve eczane hizmetleri çalışanlarımız bulunmaktadır. Ülkemizde cilt hastalıkları konusunda dermatoloji uzmanlarımızın yanı sıra bizler cilt tipine uygun ürünlerin temini, satışı ve halkımızın güvenli ürün kullanımı açısından deneyim sahibiyiz.

Bu bakımdan yapılan fuar çalışmaları hafta içi çalışma saatlerimize denk gelmektedir.

Bu yıl yapılan fuar günleri 14-15-16 haziran tarihlerinde. Buna istinaden bilindiği üzere eczane hizmetlerimizi sunduğumuz çalışma alanımızda çalışma saatlerimiz Sabah: 09.00 akşam ise: 19.30 olduğu ve haftanın altı günü iş zamanına denk geldiği bilinmektedir. Eczanelerimiz yapısı gereği çalışma koşullarında hizmetlerin aksamaması ve hasta mağduriyeti oluşmaması adına çalışma saatleri arasında herhangi bir etkinlik katılımı mümkün olamamaktadır.

Güvenli ürün kullanımı, yeniliklerin takibi, ürün güvenliği ve bilgilenme bakımından önümüzdeki yıllarda yapacağınız fuar çalışmalarında Pazar günü geleneğini oluşturmanız ümidiyle…

Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri, Sosyal ve Kültürel Gelişim Derneği

Yönetim Kurulu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir