Değerli Meslektaşlarımız;

Bilindiği üzere derneğimiz 5 Nisan 2012 tarihinde 7 kişilik geçici yönetim kurulumuzun başvurusu üzerine İstanbul’da kurulmuştur. İçişleri Bakanlığımız tarafından tebliğ edilen hükümler çerçevesinde kuruluşumuzdan itibaren 6 ay içerisinde derneğimiz yetkili organlarını bildirme zorunluluğumuz üzerine 20 temmuz 2012 cuma akşamı geçici yönetim kurulumuz toplantı düzenlemiş ve 22 temmuz 2012 pazar günü derneğimiz yetkili organlarını belirlemek üzere bu açık çağrının yapılmasına karar vermiştir. 22 temmuz 2012 tarihi itibari ile yeterli çoğunluk sağlanmaz ise temmuz ve ağustos ayı içerisinde yeniden çağrı yapılarak imza altına alınmasını uygun görmüştür.

Derneğimiz geçici yönetim kurulu kararı ile yapılacak seçimli yönetim kurulu toplantısına fiili ehliyete sahip her birey aşağıda adı geçen belgeleri tamamlayarak katılma hakkına sahiptir.

Gerekli belgeler:

  • 1. İkametgah
  • 2. 2 adet resim
  • 3. Derneğe kayıt olmak istediğini belirten dilekçe
  • 4. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • 5. Dernek Kayıt Formu (dernek tarafından verilecektir)

Not: Yukarıda bahsi geçen İkametgah çağrının yapıldığı gün haftasonuna denk geldiği için daha sonra iletilmeside uygun görülmüştür.

Bahsi geçen toplantıya katılım göstermek isteyen meslektaşlarımızın yukarıdaki belgeleri hazır bulundurmaları önemle rica olunur.

Amacımız: İdari faaliyetini sürdürdüğümüz kurumuemuzun iş ve işlemlerini daha hızlı organize olarak harekete geçirmektir. Katılım gösterecek tüm meslektaşlarımız herhangi bir şart aranmaksızın üye kayıt işlemi gerçekleştirilecektir.

Dikkate almanızı önemle rica ederiz.

Toplantı Yeri: Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği Konferans Salonu

Adres : İncirli cad. Kıbrıs Sok. Nar Sanat Binası No:6

34145 Bakırköy, Türkiye

( Town Center’in Karşısı, Yaşar Hastanesi’nin yanındaki sokak )

Saat: 13:00

Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri, Sosyal ve Kültürel Gelişim Derneği

Yönetim Kurulu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir